Ana SayfaInternational Music Score Library Project

Hoş geldiniz! IMSLP, bir kamu malı beste kütüphanesidir.
Sitemiz 16 Şubat 2006'dan beri yayındadır · 234,876 çalışma · 768,276 beste

Uluslararası Müzik Notaları Kütüphanesi Projesi"ne hoş geldiniz! IMSLP'nin amacı bütün kamu malı müzik notalarını, ve bestelerini ücretsiz olarak dünyayla paylaşmak isteyen bütün bestekârların çalışmalarını içeren bir kütüphane oluşturmaktır. IMSLP'nin hedeflerini burdan okuyabilirsiniz.

Aynı zamanda IMSLP, müzikle alakalı düşünce paylaşımını ve yayınlanan besteler hakkında analizler yapılmasını da destekler. Bu sebepten istediğiniz gibi sayfa oluşturabilir, veya sayfalara kendi analizleriniz ekleyebilirsiniz. (bunun için lütfen değiştirmek istediğiniz saydadaki "Tartışma" bağlantısını kullanın.)

Haberler

Nasıl Katkıda Bulunabilirim?

IMSLP'nin yardımınıza ihtiyacı var! Müzik kültürünüzü diğer kullanıcılarlapaylaşarak bu vikinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğer raflarınızda eski müzik notları varsa, veya bilgisayarınızın sabit diskinde kamu malı müzik notaları varsa, onları IMSLP'ye yüklemeyi deneyebilirsiniz. Katkı Portalı'nı ve Beste kaydetme rehberi'ni ziyaret ederek nasıl katkıda bulunabileceğinizin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte IMSLP ve genel olarak müzikle alakalı fikir alışverişinde bulunmak için IMSLP forumları'nı kullanabilirsiniz.

Projeler: Beste kaydetmeye ek olarak, bazen IMSLP bu sitenin belli bir tamamlık kazanması için özel projeler organize eder. Şu an, IMSLP'nin ana projelerinden biri Bach-Gesellschaft Ausgabe'nin düzenlenmesi ve yüklemesi. (tam çalışmalar).

Diğer Görevler: Beste yüklemeden başka, IMSLP'ye yardımcı olmanın başka yolları da var. Mesela web sitesi bakımı, ya daIMSLP'nin başka dillere çevrilmesi.

Bu sadece kısa bir tanıtımdır. Katkıda bulunma hakkında bütün ayrıntıları Katkı Portalı'nda bulabilirsiniz.

Telif Hakkı

Bu site Kanada telif yasasını gözetir. (daha fazla bilgi için kamu malı sayfasını ziyaret edin). Bununla birlikte, vandalizm tesbit ettiğinizde lütfen bizimle imslp@imslp.org adresinden İngilizce olarak irtibata geçin. Teşekkürler.

Özel Besteler

Son Eklenenler